Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Reperi i famshëm jep lajmin e hidhur pas dëmtimit te gjuri: Me fat që jam në këmbë

Reperi i famshëm jep lajmin e hidhur pas dëmtimit te gjuri: Me fat

Reperi me famë botërore, Drake, ka dhënë një lajm të hidhur për fansat e tij të shumtë. Kanadezi ka njoftuar shtyrjen e albumit të gjashtë me titull “Certified Lover Boy”. Kjo për shkak të një dëmtimi serioz në gju dhe pas operacionit që ka bërë.

“Kisha planifikuar të publikoja albumin tim këtë muaj, por midis operacionit dhe rehabilitimit energjia ime i ishte kushtuar shërimit,” shkroi Drake në rrjetet sociale.

Reperi i famshëm jep lajmin e hidhur pas dëmtimit te gjuri: Me fat

“Jam i bekuar që jam përsëri në këmbë duke u ndjerë shkëlqyeshëm dhe i përqendruar në album, por CLB nuk do të lacohet në janar.”, shtoi më tej reperi.

Gjithashtu krijuesi i hitit “The Laugh Now Cry Later” siguroi fansat se projektet e tij të reja do të publikohen së shpejti. “Unë pres që ta ndaj me të gjithë në 2021,” tha ish-i dashuri i këngëtares së famshme, Rihanna.

Reperi i famshëm jep lajmin e hidhur pas dëmtimit te gjuri: Me fat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore