Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Receta ime është...”/ Olta ngacmon Luizin për Kiarën: Ke pyetur për mua apo vetëm për...

“Receta ime është...”/ Olta ngacmon Luizin për

Teksa Olta dhe Kristi po bisedonin me njëri-tjetrin pranë tyre kalon Luizi, ku aktorja thotë ‘ja do vijë ky dhe do na ndalojë bisedën’. Këngëtari e dëgjon dhe i thotë se po shkonte në tualet.

Gixhari i kthehet se si e thotë kështu si provincial dhe Kristi i kthehet se pse nuk e thotë në frëngjisht. Më pas Olta i përmend dhe Kiarën dhe Luizi i thotë të mos e ngacmojë.

Pjesë nga biseda:

Olta: Di ti frëngjisht

Luizi: 7 vite në Paris

Olta: Po ti ke thënë se ke punuar kuzhinier, por nuk ke gatuar, pse?

Luizi: Unë të gatuar për ju, ua ha dreqi në bark

Olta: Mos bëj për ne, për Kiarën e për vete

Luizi: I kam bërë

Olta: Vezë e tost, e thua ke qenë shef

Luizi: Më çfarë t’i bëj

Olta: Çfarë recete ke ti?

Luizi: Karkalec me pjepër dhe kadaif, këtë se ke dëgjuar

Olta: Ke pyetur për mua?

Luizi: Për mua flet historia

Olta: Apo vetëm për Kiarën ke pyetur

Luizi: Unë nuk të ngacmoj, unë s’të pyes a ke pyetur për Dorin, unë e kam seriozisht me të. Nëse kisha pyetur ndoshta nuk do kisha hyrë. Për të gjithë kam parë, kisha krijuar një lloj imazhi, për pjesën më të madhe.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore