Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Puthje në buzë e përkëdhelje/ Jasmina habit, zhvesh Andin në takim dhe... (FOTO)

Puthje në buzë e përkëdhelje/ Jasmina habit, zhvesh Andin

Një takim për t’u sqaruar, por mes Jasminës dhe Andit nuk kanë munguar momentet romantike në takim.

Ata u përqafuan dhe shkëmbyen puthje disa herë, duke krijuar përshtypjen se mes tyre ka lindur edhe një ndjenjë.

E madje në një moment ajo i hoqi edhe pjesën e sipërme të veshjes së Andit, duke i ndenjur shumë afër, e duke e provokuar me pyetje.

Puthje në buzë e përkëdhelje/ Jasmina habit, zhvesh Andin

Puthje në buzë e përkëdhelje/ Jasmina habit, zhvesh Andin

Puthje në buzë e përkëdhelje/ Jasmina habit, zhvesh Andin

Puthje në buzë e përkëdhelje/ Jasmina habit, zhvesh Andin

Puthje në buzë e përkëdhelje/ Jasmina habit, zhvesh Andin

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore