Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Puthje me Anitën teksa e mban në krahë, Ramush Haradinajn nuk e keni parë ndonjëherë kështu (FOTO)

Puthje me Anitën teksa e mban në krahë, Ramush Haradinajn nuk e

Anita Haradinaj ka publikuar së fundmi një foto mjaft romantike nga pushimet me bashkëshortin e saj, Ramush Haradinaj.

Në foton e postuar në "Instastory"-n e Anitës, ish-kryeministri kosovar shihet duke mbajtur në krahë bashkëshorten e tij dhe i dhuron një puthje të zjarrtë.

“Dashuria nuk të lë të biesh në tokë”– shkroi moderatorja në përshkrimin e fotos.

Ndërkohë kujotjmë se çifti është prindër i tre fëmijëve dhe herë pas here tregon gjatë dashurinë që ndjejnë për njëri-tjetrin.

Puthje me Anitën teksa e mban në krahë, Ramush Haradinajn nuk e

Puthje me Anitën teksa e mban në krahë, Ramush Haradinajn nuk e

Puthje me Anitën teksa e mban në krahë, Ramush Haradinajn nuk e

Puthje me Anitën teksa e mban në krahë, Ramush Haradinajn nuk e

Puthje me Anitën teksa e mban në krahë, Ramush Haradinajn nuk e

Puthje me Anitën teksa e mban në krahë, Ramush Haradinajn nuk e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore