Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Puthje dhe përqafime poshtë jorganit/ Luizi dhe Kiara do të flenë në suitë, deri të martën

Puthje dhe përqafime poshtë jorganit/ Luizi dhe Kiara do të

Çifti është surprizuar nga vëllai i madh me një suitë të mrekullueshme, vetëm për ata të dy të veçuar nga pjesa tjetër e banorëve deri të martën.

Kiara dhe Luizi shkuan në suitën e përgatitur, aty ku do të  flenë deri të martën. Kjo suitë erdhi me kërkesë të Kiarës , të shprehur në dhomën e rrëfimit.Duke qenë një prej fituesve të sfidës së imitimeve, Kiarës iu plotësua dëshira nga produksioni.

Çifti u surprizua nga ambienti i bukur, ndërsa nuk munguan as batutat mes tyre.

Në një ambjent aq intim, të veçantë dhe të bukur pritet që çifti të dhurojë emocione dhe momente të bukura së bashku.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore