Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Puthje dhe përqafime/ Infermierja e Përputhen "çmend" djemtë, ja kë zgjodhi për "të luajtur"

Puthje dhe përqafime/ Infermierja e Përputhen "çmend"

Nuk munguan puthjet dhe ledhatimet në takimin e parë të Adës dhe Edi gjatë takimit në natyrë.

Të dy fillimisht folën për familjen e tyre dhe marrëdhëniet që kanë me ta.

Më pas Edi e quajti të ftohtë Adën, e cila po rrinte shumë larg djalit. Por më pas gjithçka ndryshoi dhe ata u afruan.

Puthje dhe përqafime/ Infermierja e Përputhen "çmend"Puthje dhe përqafime/ Infermierja e Përputhen "çmend"Puthje dhe përqafime/ Infermierja e Përputhen "çmend"Puthje dhe përqafime/ Infermierja e Përputhen "çmend"

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore