Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Puthi vajzën e tij 10-vjeçe në buzë, ndjekësit i kthehen keq David Beckham!

Puthi vajzën e tij  10-vjeçe në buzë, ndjekësit i

Një foto e David Beckham e postuar në Instagram të premten, teksa puthte vajzen e tij Harper në buzë.

Imazhi shfaqi dyshen duke bërë një shëtitje në park dhe duke ndarë momentin e ëmbël, në një qëndrim sfidues të 46-vjeçarit, i cili është përballur me kritika në të kaluarën për shpërndarjen e imazheve ku shihet duke u puthur me Harper.

Ashtu si me komentet e mëparshme nga fansat, ndjekësit shkuan në seksionin e komenteve për të vlerësuar fotot, me disa që i quanin imazhet të bukura dhe mbronin yllin, ndërsa të tjerë këmbëngulën se ajo ishte shumë e rritur për këtë gjest. David dhe Harper ishin mbështjellë ngrohtësisht në të ftohtin në dy imazhe, me këtë të fundit duke u puthur në buzë.

Duke shkuar në seksionin e komenteve, kritikët shkruajnë: Ajo është një vajzë e madhe dhe tani është koha që ju të ndaloni së puthuri në buzë”. “E keqe të puthësh vajzën tënde”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore