Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pushimet në Ibiza i shkojnë keq, i riu hidhet nga 20 metra dhe thyen brinjët në shkëmbinj (VIDEO)

Pushimet në Ibiza i shkojnë keq, i riu hidhet nga 20 metra dhe thyen

Ky është moment shokues kur një turist britanik është dërrmuar pasi bëri një hedhje të gabuar nga një shkëmb gjatë pushimeve të tij në Ibiza.

Të pranishmit filmuan momentin e frikshëm, kur djali u hodh në vendin e quajtur Cap Negret në San Antoni.

Një ulërimë e madhe mendohet se ishte zëri i britanikut që doli në momentin që ai godet shkëmbin nën ujë.

I lënduarit, i  cili pranoi se ndodhej në trajtim mjekësor intensive, thuhet se ka thyer brinjët dhe ka një problem me shtyllën kurrizore.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore