Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Punuan për vite me radhë me femrat më të famshme, familja Kardashian surprizon stafin me super dhuratën (FOTO)

Punuan për vite me radhë me femrat më të famshme, familja

Tashmë të gjithë e dinë se sezoni i 20 do të shënojë dhe fundin e “Keeping Up With the Kardashians”. Që më tetë shtator të vitit 2020, familja Kardashian-Jenner bëri të ditur se seriali do të kthehet për sezonin 19 të enjten, 17 shtator  dhe do pasohet nga sezoni i fundit (i 20) në vitin 2021.

Mediat e huaja shkruajnë se kontrata është nënshkruar nga Kris Jenner, Kourtney Kardashian, Kim Kardashian, Khloe Kardashian, Rob Kardashian, Kendall Jenner, Kylie Jenner dhe Scott Disick.

Punuan për vite me radhë me femrat më të famshme, familja

Gjithashtu bëhet e ditur se të premten në mbrëmje kanë përfunduar edhe xhirimet e serialit kaq të famshëm, i cili ka kërkuar punë dhe shumë impenjim për kaq vite me radhë.

Ndërkohë familja Kardashian ka vendosur që të shpërblejë 30 anëtarët e stafit. Atyre u ka dhuruar nga një orë të markës “Rolex”. 30 orët kanë kushtuar 300.000 dollarë për ekipin e realizimit të serialit më të famshëm në botë.

Punuan për vite me radhë me femrat më të famshme, familja

Punuan për vite me radhë me femrat më të famshme, familja

Punuan për vite me radhë me femrat më të famshme, familja

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore