Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Punova shumë për t’u futur”/ Efi tregon se si e priti ftesën për të hyrë në BBVIP: Nuk e shijova dot

“Punova shumë për t’u futur”/ Efi tregon se si e

Ish-konkurrentja e “Big Brother VIP” Efi Dhedhes tregoi më shumë detaje nga ekpserienca e saj para dhe pas futjes në shtëpinë më të famashme në Shqipëri.

Ajo zbuloi se ka punuar paraprakisht me nervat e saj përpara futjes në program.

“Unë isha parapërgatitur. Unë e kisha si një dëshirë në të cilën nuk kisha marrë asnjë lloj ftese, por punova për tu futur aty Brenda. Punova me pjesën e nervave të mia, që aty brenda të jem sa më e qetë”, u shpreh ish-konkurrentja.

Njëkohësisht Efi tregoi se nuk e ka shijuar eksperiencën e saj në “Big Brother VIP” sepse doli nga loja.

“Jam penduar që nuk e shijova aq shumë. Në momentin që po filloja ta shijoja, të krijoja jetën siç e kam jashtë, sapo nisa të qetësohesha dola”, tha ajo.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore