Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Publikon fotot e ‘nxehta’, superylli i pasarelave mahnit fansat

Publikon fotot e ‘nxehta’, superylli i pasarelave mahnit fansat

Superylli i pasarelave, Candice Swanepoel, publikoi dy foto të reja në Instagram që i lanë ndjekësit e modeles ‘pa frymë’.

Modelja 32-vjeçare pozoi nga Afrika, ndërsa ekspozoi linjat perfekte të trupit, e veshur nga linja e saj e suksesshme “Tropic Of C”.

'Frymëzuar nga natyra qielli blu dhe oqeanet e gjallë. duke prezantuar Pacifico Blue’, shkroi ajo.

Publikon fotot e ‘nxehta’, superylli i pasarelave mahnit fansat

Publikon fotot e ‘nxehta’, superylli i pasarelave mahnit fansat

Publikon fotot e ‘nxehta’, superylli i pasarelave mahnit fansat

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore