Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Publikon foton e rrallë nga dita e parë e shkollës, vështirë ta njihni Bes Kallakun (FOTO)

Publikon foton e rrallë nga dita e parë e shkollës,

Duket se rikthimi i nxënësve në bankat e shkollës ka bërë nostalgjikë ata që kanë kohë që e kanë mbaruar. E si pasojë i janë rikthyer fotografive, duke kujtuar vitet më të bukura.

Ditën e sotme, rrjetet sociale janë mbushur me fotografi të fëmijëve dhe kujtime të të rriturve nga kohët e shkuara.

Publikon foton e rrallë nga dita e parë e shkollës,

Një nga personat që është bërë nostalgjik sot është edhe Bes Kallaku. Aktori i njohur i humoit  ka postuar në “Instagram” një foto shumë të veçantë nga klasa e parë, në të cilën ai shihet përkrah miqve të asaj kohe.

Kallaku ka treguar se fotografia është shkrepur në Fushë Krujë dhe të gjithëve ju ka tërhequr vëmendjen imazhi çamarrok i Besit.

Publikon foton e rrallë nga dita e parë e shkollës,

“Urime ditën e parë të shkollës së gjithë atyre dashurive që ulen pr herë të parë në bankat e shkollës. At Zef Pllumi thoshte që këtij populli i duhet ndërruar truni, e truni ndërrohet vetëm me arsimim dhe shkollim. (Foto nga dita e parë e shkollës në Fushë Krujë). Zoti ju rujt!”, ka shkruar Kallaku.

Disa prej fansave e kanë pasur të vështirë ta njohin në fillim aktorin, ndërsa të tjerërve u ka bërë çudi veshja e tij me këmishë policie.

Publikon foton e rrallë nga dita e parë e shkollës,

Publikon foton e rrallë nga dita e parë e shkollës,

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore