Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Pse shtireni?”- Andi i përgjigjet komentuesit: Jam shtirur sepse kam dashur...

“Pse shtireni?”- Andi i përgjigjet komentuesit: Jam shtirur

Tea dhe Andi i janë përgjigjur disa pyetjeve të publikut, në puntatën e sotme në “PërPuthen”.

Ata kanë treguar më shumë për njëri-tjetrin, e madje edhe një bisedë shumë të këndshme mes tyre në rrjetin social Whats app.

Ndërkohë, një komentues i shkruan “pse shtireni” dhe dukej sikur kjo pyetje ishte më shumë për Andin, i cili është akuzuar jo pak se aktron në emision.

Ndërsa Andi iu përgjigj: “Jam shtirur sepse kam dashur ta puth dy-tre herë Tean, po jam përmbajtur, shtirje i bie të jetë kjo, apo jo?”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore