Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Pse nuk e ke vënë kryqin e babës”/ Kiara heq sërish varësen që i dhuroi Luizi: Nuk më shkonte, të lutem se kam…

“Pse nuk e ke vënë kryqin e babës”/ Kiara heq

Varësja që Luizi i ka dhuruar Kiarës duket se shpesh bëhet temë bisede mes tye.

Mbrëmjen e djeshme Kiara e kishte hequr teksa kjo gjë i ka rënë në sy Luizit.

Teksa e pyeti se pse e kishte hequr varësen, Kiara me ftohtësi u shpreh se nuk i shkonte me veshjen dhe ndaj nuk po e mbante gjatë spektaklit.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Pse nuk e ke vënë kryqin e babës?

Kiara: Po nuk shkonte me veshjen

Luizi: Pse moj Kiarë, ajo shkon me gjithçka

Kiara: Të lutem Luiz se kam shumë stres, te lutem

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore