Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Pse bën zhurmë?"/ Shqiptari i sulet keq emigrantit me ngjyrë në Itali, ai e palos në tokë (VIDEO)

"Pse bën zhurmë?"/ Shqiptari i sulet keq emigrantit me

Një shqiptar është konfliktuar me grushte me një tjetër emigrant në Itali.

Ngjarja ka ndodhur në parkingun e një pallati në vendin fqinj. Fillimisht është shqiptari ai që i afrohet emigrantit dhe e ofendon, duke i kërkuar llogari se përse bën zhurmë natën.

“Përse nuk më le të fle?…eee…përse bën zhurmë natën morë të q*** r***. Përse pot ë them?”- dëgjihet të thotë shqiptari.

“Çfarë, më fal…”- i thotë emigranti, por shqiptari fillon ta godasë sërish.

Për më shumë bëhu pjesë e grupit më viral në Facebook, Dosja.al
“Ore b*** të q***,”– fillon të ulërasë shqiptari duke e goditur porn ë atë moment personi tjetër nuk përmbahet.

Ai fillon ta qëllojë shqiptarin dhe e lë të palosur në tokë. Më pas kthehet nga personi që po filmonte ngjarjen dhe i thotë të fikë kamerën dhe të njoftojë policinë. Prapaskenat e këtij sherri nuk dihen.Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore