Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Pse bën ashtu skenash në sy të gjithëve?”/ Kiara e nervozuar me Luizin: A ka mundësi të më lësh rehat

“Pse bën ashtu skenash në sy të gjithëve?”/

Duket se mbrëmjen e djeshme Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë pasur një debat. Moderatoja është nervozuar pasi sipas saj, këngëtari nuk e respekton fare hapësirën e saj.

Pjesë nga biseda:

Luizi: Për çfarë bën ashtu skenash në sy të gjithëve?

Kiara: A ka mundësi të më lësh pak të lutem

Luizi: Ka dy orë që të kam lënë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Kiara: Të thashë do flasim kur të jemi vetëm. Nuk bëra skenë, thjesht jam shumë e nervozuar. E të lutem më lër, as këtë nuk e respekton dot

Luizi: U nervozove me mua?

Kiara: A ka mundësi të më lësh rehat, të lutem. Se jam e ngarkuar, nuk kam asgjë me ty. Po nuk e respekton fare hapësirën time.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore