Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta Shkurës (FOTO)

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta

Përmes postimeve në rrjetet sociale, Rezarta Shkurta, ka zbuluar se ka nisur pushimet. Ajo ka zgjedhur bregdetin e Jugut që të relaksohet në këto ditë me diell.

Në profilin e “Instagram”-it, këngëtarja e njohur ka publikuar një fotografi ku shfaqet me bikini në bregdet. Ajo shfaqet shumë “hot” dhe në super formë.

Ndërkohë krahas kësaj poze, Rezarta ka vendosur që të tregojë se edhe kush e ka shkrepur këtë foto kaq të bukur.

E nëse mendoni se është bashkëshorti i saj, Ermal Hoxha, e keni gabim. Ka qenë gazetarja Aulona Musta, ajo që ka bërë të mundur shkrepjen e kësaj poze perfekte.

“Nuk ka me bukur ne bote se bregdeti Shqiptar.Ps: Aulona Musta po ngele pa pune ndonjeher, me kete foto sapo perfitove pozicion si fotografe”, shkruan Rezarta krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime.

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta

Provokuese me bikini, zbulohet kush i bëri foton “hot” Rezarta

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore