Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Provokon Rita Petro: Edhe të mbuluarat me shami tradhtojnë

Provokon Rita Petro: Edhe të mbuluarat me shami tradhtojnë

Poetja Rita Petro e njohur për deklaratat e saj provokuese kësaj here ka ngacmuar sërish. Kësaj here, temë është tradhtia në çift. Petro tha se tradhtia dhe inçesti kanë ndodhur jo vetëm te familjet moderne por edhe te ato familje që konsiderohen të mbyllura. 

“Si dukuri tradhtia ekziston gjithmonë dhe jo vetëm te njerëzit që bëjnë një jetë moderne por edhe tek ata të mbuluar me shami. Prandaj dhe nëpër familje dhe kolektivitete të mëdha kanë ndodhur inceste nga më të tmerrshmet. Siç ka ndodhur në kohën e ushtrisë.

Perversiteti ka ndodhur në çdo kohë se njeriu është i prirur drejt joshjes seksuale. Prandaj kanë ndodhur edhe tek ato që kanë qenë të mbyllura brenda në shtëpi, inceste dhe dukuri të tilla”, tha Petro.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore