Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Profesori që më thoshte s’do bësh gjë në jetë, tani paguan mijëra euro për fotot e mia”/ Modelja nxjerr zbuluar mësuesin në internet

“Profesori që më thoshte s’do bësh gjë në

Një modele pretendon se ish-profesori i saj i gjimnazit që i thoshte se nuk kishte të ardhme dhe se nuk do arrinte gjë në jetë tani është regjistruar në faqen për të rritur OnlyFans për të parë fotot e saj.

22-vjeçarja Vera Dijkmans, nga Holanda, thotë se ai i ka dërguar 1000 euro vetëm për ta parë në një foto me të brendshme.

Modelja iu bashkua faqes për të rritur në vitin 2020 dhe tani bën 300 mijë euro në muaj.

Ajo ka 5.6 milionë ndjekës në instagram dhe shumë ndjekës në Only Fans, dhe aty pa një fytyrë të njohur, që rezultoi të ishte profesori i saj.

“Profesori që më thoshte s’do bësh gjë në

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore