Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Prindërit ishin aq të rreptë sa më dukej vetja si në burg”, e reja që hyri në industrinë për të rritur: Nuk më flasin pasi u bëra...

“Prindërit ishin aq të rreptë sa më dukej vetja si

Një grua që u rrit me rregulla strikte nga prindërit e saj, ka vendosur që të bëhej një yll porno dhe tani ndihet e lirë. Cindy Starfall është me origjinë tajlandeze, kineze dhe vietnameze. Ajo është rritur në Vietnam dhe tashmë jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

E vetëshpallur si “vajza e mirë e kthyer e keqe”, ka treguar se kur jetonte me prindërit e saj ‘ndihej si në një burg’.

Më vonë, duke kërkuar një mënyrë për të shprehur veten, Cindy vendosi që të hynte në industrinë e të rriturve. Ishte viti 2012 kur mori këtë vendim dhe menjëherë e kuptoi se kishte gjetur atë çfarë po kërkonte.

“Prindërit ishin aq të rreptë sa më dukej vetja si

Teksa nuk e ka kthyer kohën pas për asnjë çast, ajo pretendon se prindërit nuk kanë folur me të për 10 vjet. Shkak është bërë pikërisht zgjedhja e saj e karrierës.

“Duke u rritur në një familje të rreptë aziatike në Vietnam, nuk arrita kurrë të shpreh personalitetin tim. Unë isha një kukull dhe zëri im nuk kishte rëndësi. Nuk kisha shumë besim sepse askush nuk do të më dëgjonte, nuk kisha zgjedhje në atë që doja të bëja në jetë. Gjithçka u vendos për mua. Isha e trishtuar në fillim kur familja nuk më foli, por kuptova se problemi nuk jam unë, problemi janë ata. Ata nuk mund të pranonin se sa e pavarur dhe e suksesshme jam bërë pa fondet e tyre”, tha ajo ekskluzivisht për “Daily Star”.

“Prindërit ishin aq të rreptë sa më dukej vetja si

Cindy e shijoi për herë të parë lirinë në moshën 15-vjeçare si studente amerikane. Por ajo ka thënë se kur është larguar nga universiteti në moshën 18-vjeçare, jeta i ka ndryshuar përgjithmonë.

Kjo ishte hera e parë që ajo ndjeu se mund të shprehej, të përqafonte trupin dhe fuqinë e saj si grua dhe të ishte e pavarur financiarisht - dhe zbuloi seksin.

“Prindërit ishin aq të rreptë sa më dukej vetja si

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore