Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Prekëse! Këngëtari i njohur humb partneren në ditën e tyre të dasmës (FOTO)

Prekëse! Këngëtari i njohur humb partneren në ditën e

Këngëtari Tom Mann ka dhënë një lajm të trishtë për të gjithë fansat e tij.

Përmes një postimi të ndjerë në rrjetet sociale, ylli i X- Factor ka bërë me dije se e fejuara e tij Danielle Hampson ka ndërruar jetë në ditën e dasmës së tyre.

28 vjeçari ndau homazhet të hënën, teksa zbuloi se partnerja e tij, njëkohësisht nëna e djalit të tij 8 muajsh ndërroi jetë në ditën e ceremonisë së martesës.

“Nuk mund ta besoj që po i shkruaj këto fjalë, por e dashura ime Dani – mikesha ime më e mirë, gjithçka imja dhe më shumë, dashuria e jetës sime – vdiq në orët e para të mëngjesit të së shtunës, 18 qershor. Ajo që supozohej të ishte dita më e lumtur e jetës sonë përfundoi me thyerje zemre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore