Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pozon “hot” me shoqen e saj, modelja e famshme habit me deklaratën: Kush ka nevojë për burra? (FOTO)

Pozon “hot” me shoqen e saj, modelja e famshme habit me

Modelja e famshme e “Instagram”-it, Demi Rose, tashmë njihet për format e saj bombastike dhe postimet shumë “hot” që bën në rrjetet sociale.

25-vjeçarja kthen të gjithë vëmendjen nga vetja sapo të publikojë një imazh të saj. Por së fundmi, bukuroshja britanike ka tërhequr vëmendjen me një deklaratë që ka bërë në postimin e fundit.

Pozon “hot” me shoqen e saj, modelja e famshme habit me

Demi ka ndarë me ndjekësit një fotografi ku shfaqet me një mikeshë të saj, të dyja të veshura me bikini, duke i “çmendur” kështu të gjithë fansat.

 “Kush ka nevojë për burra, gjithsesi?”, është mbishkrimi që ka vendosur krahas pozës që sigurisht ka marrë me mijëra pëlqime dhe komente.

Pozon “hot” me shoqen e saj, modelja e famshme habit me

Rose që në momentin që u lehtësuan masat e marra nga qeveria britanike si pasojë e frenimit të përhapjes së pandemisë së koronavirusit, ka nisur udhëtimet e saj.

Ajo gjithmonë ka treguar se është shumë e pasionuar pas pushimeve dhe aktualisht ndodhet me pushime në Ibiza, ku duket se po kalon kohën në shoqëri mjaft të mirë.

E nga vendi i ngrohtë nuk mungojnë as pozat seksi dhe provokuese me bikini, ashtu siç 25-vjeçarja di të realizojë.

Pozon “hot” me shoqen e saj, modelja e famshme habit me

Pozon “hot” me shoqen e saj, modelja e famshme habit me

Pozon “hot” me shoqen e saj, modelja e famshme habit me

Pozon “hot” me shoqen e saj, modelja e famshme habit me

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore