Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pozoi e zhveshur në mes të dëborës, këngëtarja tregon ‘prapaskenat’: U deshën 5 shoqe dhe 7 minuta kohë

Pozoi e zhveshur në mes të dëborës, këngëtarja

Këngëtarja kosovare, Vera Smolica, mori jo pak vëmendje me foton e fundit të hedhur në Instagram, ku pozoi me të brendshme në dëborë.

Fotoja mori shumë komente, ndërsa po të shumta ishin edhe pëlqimet për trupin e këngëtares.

Pozoi e zhveshur në mes të dëborës, këngëtarja

Në një lidhje me Skype për “Ftesë në 5”, ajo tregoi prapaskenat e kësaj fotoje, ndërsa tha se iu deshën 7 minuta dhe se ‘asistuan’ pesë shoqe.

“Isha me pushime me shoqet, po bënim foto të bukura dhe thash ok, po dal nga jacuzzi dhe po bëj një foto të tillë. Me sportin e shoqeve, se ishin 5 shoqe që po më shkrepnin foto nga të gjitha sfondet. Mu deshën 7 minuta, që në dëborë janë mjaftueshëm për t’u ftohur, por fatmirësisht nuk ndodhi”, tha ajo.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore