Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit “çmend” pushuesit (FOTO)

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit

Moderatorja e njohur italiane, Diletta Leotta, është mjaft e komentuar dhe e pëlqyer nga publiku. Ajo merr herë pas here vëmendjen e të gjithëve me ngjarjet në jetën e saj private, por edhe me postimet që bën në rrjetet sociale.

Së fundmi, ka qenë e përjavshmja “Vero” që i ka publikuar disa fotografi nga pushimet e saj në Sardenjë. Diletta shfaqet e shtrirë duke shijuar rrezet e diellit, ku në pah janë të pasmet e saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ?Diletta Leotta? (@dilettaleotta)

Leotta mban veshur një palë bikini të bardha që e nxjerrin mjaft bukur dhe elegante. Seksi në det të hapur teksa i buzëqesh diellit dhe ujit bukuroshja italiane e sportit shfaqet e mrekullueshme.

E përjavshmja “Vero” ka mbërthyer Diletta Leottën me pushime në Sardenjë mes zhytjeve, akrobacive, seancave intensive të nxirjes së diellit por me një emërues të vetëm të përbashkët poza të nxehta.

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit

Pozat “hot” në plazh, moderatorja e sportit

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore