Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet Vip-at shqiptarë (FOTO)

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Jemi në muajin korrik dhe sezoni turistik ka nisur. Teksa jemi mësuar që personazhet e njohur të ekranit shqiptar t’i shohim gjatë kësaj periudhe me pushime në vende të ndryshme të botës, kësaj radhe kushtet janë ndryshe.

Për shkak të pandemisë koronavirus dhe masave të rrepta që janë marrë për mos përhapjen e virusit, duket se këtë verë Vip-at shqiptarë do të pushojnë në Shqipëri.

E disa prej tyre i kanë nisur që tani pushimet. Dikush në veri e dikush në jug, fotot e pozat perfekte nga pushimet nuk kanë munguar në rrjetet sociale.

Nga pushimet familjare, me shoqet apo grupe shoqërore, ja ku po i kalojnë pushimet personazhet e njohur të ekranit:

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Poza perfekte në vende të ndryshme, ku po i kalojnë pushimet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore