Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Poston poazat me të brendshme para pasqyrës, ylli i muzikës zbulon çfarë i shkruan mami (FOTO)

Poston poazat me të brendshme para pasqyrës, ylli i muzikës

Ajo është një ndër emrat më të suksesshëm të industrisë së muzikës. Është fjala për yllin e muzikës pop, Miley Cyrus, e cila është shumë aktive edhe në rrjetet sociale.

Postimet e Cyrus në “Instagram” marrin menjëherë vëmendjen e të gjithëve, pasi pozat janë mjaft provokuese dhe seksi.

Poston poazat me të brendshme para pasqyrës, ylli i muzikës

Së fundmi, këngëtarja e famshme ka ndarë në “Instastory” disa poza ku shfaqet me të brendshme ngjyrë rozë. Madje për të theksuar sa më shumë format trupore, ajo ka pozuar edhe pranë pasqyrës.

Poston poazat me të brendshme para pasqyrës, ylli i muzikës

Në fotot në fjalë dukej sikur Cyrus sapo ishte zgjuar nga gjumi, pasi edhe flokët i kishte të çrregullta dhe nuk kishte asnjë pikë make-up në fytyrë.

Madje ylli i muzikës ka treguar se fotot porovkuese ia ka nisur edhe mamasë së saj, e cila i shkruan se i do shumë.

Poston poazat me të brendshme para pasqyrës, ylli i muzikës

Poston poazat me të brendshme para pasqyrës, ylli i muzikës

Poston poazat me të brendshme para pasqyrës, ylli i muzikës

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore