Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Poston fotot me të brendshmet seksi, e gjithë vëmendja tek ylli televiziv (FOTO)

Poston fotot me të brendshmet seksi, e gjithë vëmendja tek ylli

Ylli televiziv, Chloe Ferry, ka tërhequr vëmendjen e fansave një ditë më parë, përmes një "selfie", ku tregonte format seksi trupore.

25-vjeçarja ndau me 3.7 milionë ndjekësit e saj në "Instagram" një imazh, ku shihej e veshur me të brendshme hot, me dantellë, që i tregonin pothuajse gjithçka.

Poston fotot me të brendshmet seksi, e gjithë vëmendja tek ylli

“A e kam vëmendjen tënde tani?”, shkroi ylli i “Geordie Shore” bashkëngjitur imazhit provokues.

Chloe zgjodhi të pozonte me flokët e saj natyralë, të shkurtër, duke hequr dorë nga flokët fallco.

Poston fotot me të brendshmet seksi, e gjithë vëmendja tek ylli

Ajo gjithashtu shihej e kuruar deri në detaje dhe me make up profesional që i theksonte tiparet në fytyrë.

Poston fotot me të brendshmet seksi, e gjithë vëmendja tek ylli

Poston fotot me të brendshmet seksi, e gjithë vëmendja tek ylli

Poston fotot me të brendshmet seksi, e gjithë vëmendja tek ylli

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore