Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Poston foton pa pikë make-up në fytyrë, këngëtarja e njohur: Në rrjetet sociale asgjë...

Poston foton pa pikë make-up në fytyrë, këngëtarja e

Këngëtarja e njohur, Rina Balaj, ka ndarë së fundmi me ndjekësit e shumtë, një fotografi ku shfaqet pa makijazh dhe pa asnjë lloj filtri.

Me anë të kësaj poze, ajo shprehet se në fakt në rrjetet sociale asgjë nuk është e vërtetë. Nga fotoja në fjalë, duket se fytyra e Rinës nuk është aq e pastër siç shihet në imazhet e tjera ku shfaqet e kuruar në çdo detaj.

Poston foton pa pikë make-up në fytyrë, këngëtarja e

 “Kujtesë ditore se asgjë në rrjete sociale nuk është e vërtetë”, ka shkruar në mbishkrimin e imazhit Rina. Theksojmë se, edhe pa makijazh artistja shqiptare po duket bukur.

Poston foton pa pikë make-up në fytyrë, këngëtarja e

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore