Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Postoi foton e gjitha e zhveshur me të bijën, modelja e njohur kritikohet ashpër (FOTO)

Postoi foton e gjitha e zhveshur me të bijën, modelja e njohur

Modelja e njohur, Elsa Hosk, ka marrë gjithë vëmendjen e 6.9 milionë ndjekësve dhe jo vetëm, me pozën e fundit të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram”.

Modelja e njohur për sfilatat në shfaqjet e modës së “Victoria Secret” postoi një foto ku shfaqet e gjitha nudo dhe në krah mban të voglën e saj, e cila është gjithashtu e gjitha e zhveshur.

Postoi foton e gjitha e zhveshur me të bijën, modelja e njohur

“Më lejo të të tregoj për qytetin ku unë u dashurova me babin tënd…“, shkroi modelja krahas fotove të realizuara në qytetin e Nju Jorkut.

Poza e saj u pëlqye shumë nda ndjekësit e saj, por kishte edhe shumë të tjerë që ishin kundër dhe e kritikuan për foton.

Postoi foton e gjitha e zhveshur me të bijën, modelja e njohur

Një ndjekës i theksoi faktin se ka “pedofilë” në internet, duke shkruar: “A mund ta imagjinoni se çfarë do të bëjnë ose do të ndiejnë të tjerët me këtë fotografi të foshnjës së zhveshur??? Sigurisht që është foshnja e saj, por unë kurrë nuk do të postoja fotografi të tilla.”

Hosk dhe partneri i saj, Tom Daly, mirëpritën në jetë vajzën e tyre, Tuulikki Joan Daly, më 1 shkurt. Ajo është fëmija i parë i çiftit.

Postoi foton e gjitha e zhveshur me të bijën, modelja e njohur

Postoi foton e gjitha e zhveshur me të bijën, modelja e njohur

Postoi foton e gjitha e zhveshur me të bijën, modelja e njohur

Postoi foton e gjitha e zhveshur me të bijën, modelja e njohur

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore