Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Postoi foton duke i dhënë gji djalit, fansja i kthehet ish-banores së “Big Brother”: Po ti e ke gjoksin operacion, si...

Postoi foton duke i dhënë gji djalit, fansja i kthehet ish-banores

Ish-banorja e “Big Brother”, Gerta Shino, është bërë nënë për herë të parë. lajmin e bukur e ka bërë të ditur vetë ajo përmes postimeve në rrjetet sociale. Ajo është bërë nënë e një djali, emrin e të cilit nuk e ka zbuluar akoma.

Shino ka vendosur që me ndjekësit e saj të ndajë foto me të birin, por pa i zbuluar portretin. Ditën e djeshme, ajo postoi një pozë ku shfaqeshin të dy të shtrirë në shtrat, teksa i vogli po pi gji.

Postoi foton duke i dhënë gji djalit, fansja i kthehet ish-banores

“Përgjithmonë i imi. Qumështi është pija jonë e preferuar”, shkruan ish-banorja e “Big Brother”, bashkëngjitur me foton që menjëherë ka marrë mijëra pëlqime dhe komente pafund.

Teksa shumica shprehen se është fotoja më e bukur saj, një ndjekëse i shkruan: “Ti mi goce e ke gjoksin operacion, si e ushqen bebin se kuptoj”.

Komenti në fjalë ka marrë disa kundërpërgjigje, ku fansat e Gertës i kthehen duke i thënë “se si mund t’i shkruajë kështu një nëne të re”.

Postoi foton duke i dhënë gji djalit, fansja i kthehet ish-banores

Postoi foton duke i dhënë gji djalit, fansja i kthehet ish-banores

Postoi foton duke i dhënë gji djalit, fansja i kthehet ish-banores

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore