Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Politikani i njohur shijon “Sunny Hill Festival” nga tribuna VIP, ja kush e shoqëronte (FOTO)

Politikani i njohur shijon “Sunny Hill Festival” nga tribuna VIP, ja

Mbrëmjen e djeshme ka nisur festivali “Sunny Hill”, i cili për katër ditë do të presë në skenën e madhe emra të famshëm të muzikës botërore.

Eventi i shumëpritur ka rrëmbyer vëmendjen e të gjithëve, duke nisur që nga konferenca para festivalit e Dua Lipës me babain e saj, Dukagjin, e deri te të pranishmit dhe veshjet.

Ndër pjesëmarrësit në këtë festival, ishte edhe Kryetari i AKR-së, Ramush Haradinaj. Ky i fundit ka ndjekur performancat në natën e parë të “Sunny Hill”, nga tribuna VIP së bashku me fëmijët e tij.

Lideri i AKR-së ka ndarë me ndjekësit e tij në “Facebook” një foto ku duket me Hanën dhe Gjinin.

“Me Hanen e Gjinin në Sunny Hill”,shkruan Hardinaj bashkëngjitur me foton.

Politikani i njohur shijon “Sunny Hill Festival” nga tribuna VIP, ja

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme, Dua Lipa performoi para publikut shqiptar në Prishtinë për herë të parë pas disa vitesh dhe e gjitha ishte thjesht një performancë magjike.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore