Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Policia e kërkon për ta arrestuar prej 7 muajsh, Stresi vjen i qetë në Shqipëri dhe nxjerr pamjet nga Rinasi (VIDEO)

Policia e kërkon për ta arrestuar prej 7 muajsh, Stresi vjen i

TIRANË- Reperi Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi, është kthyer në Shqipëri pas arratisjes për në Angli 7 muaj më parë.

Kujtojmë se këngëtari u shpall në kërkim nga Policia, si organizator i protestave për vrasjen e Klodian Rashës.

Me anë të një videoje në Instagram, Stresi ka publikuar momentin që është pritur nga familjarët në aeroport, ndërkohë që krahas videos shkruan se familja është mbi të gjitha.

“Familjen mbi të gjitha, Mir Se Ju Gjeta”, shkruan Stresi.

Nuk dihet nëse ka një skadim të urdhër-arrestit, por duhet thënë se, pavarësisht se në kërkim, reperi duket se nuk e ka mendjen fare tek policia./Gazeta SHQIP

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by STRESI (@stresi)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore