Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po vjen fundi”/ Mevlani dhe Ledjana drejt vendimit që askush nuk e priste

“Po vjen fundi”/ Mevlani dhe Ledjana drejt vendimit që askush

Mevlani dhe Ledjana kanë treguar në puntatën e djeshme të Për'puthen se kanë në plan që të largohen nga emisioni. Ledjana e ka shprehur edhe më parë që kamerat ndikojnë tek ajo dhe tani çifti dëshiron ta jetojnë jashtë historinë e tyre të dashurisë.

"Tani besoj se po vjen fundi. Ta shtyjmë edhe pak dhe pastaj njohja të vazhdojë jashtë sepse edhe Ledjana e ka përmendur shpesh që i ka problem kamerat. Jemi lodhur me këtë pjesë. Pse jo, jashtë mund të jetë më mirë", u shpreh Mevlani. 

Ledjana: Mendoj që është diçka më e mirë sepse nuk do kemi presionin e kamerave, do jemi vetëm ne.

Arjan Konomi: Nuk do keni as presionin e hormoneve se vajtët kaq muaj.

Në puntatën e djeshme, Mevlani i bëri edhe surpriza Ledjanës, siç ishin lulet që formonin inicialet e emrave të të dyve, një letër ku kërkonte që ajo t'i shprehte dashurinë dhe një kërcim romantik që përfundoi me një puthje.

“Po vjen fundi”/ Mevlani dhe Ledjana drejt vendimit që askush

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore