Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po vdes të dal kokë me kokë me Kiarën”/ Olta: Dita që me Luiz Ejllin...

“Po vdes të dal kokë me kokë me Kiarën”/ Olta:

Kiara Tito, Olta Gixhari, Krist Aliaj dhe Qetsor Ferrunaj janë banorët në nominim për këtë javë. Kujtojmë se ishte Nita Latifi, ajo që gjatë spektaklit të së shtunës hapi Kutinë e Pandorës dhe vendosi që të thoshte emrat e 4 banorëve të lartpërmendur.

Katër të nominuarit janë të ndarë në çifte Olta-Kiara dhe Kristi-Qetsor. Do jetë publiku ai që do vendosë së kë çift do të përballë kokë më kokë për të dalë nga shtëpia.

Në lidhje me këtë aktorja e njohur është shprehur se dëshiron që çifti Olta-Kiara të hyjë në televotim.

“Unë vdes të dal kokë më kokë me Kiarën”, kështu i ka thënë Olta Nitës ditën e djeshme teksa ajo i tha se nuk i kishte parë asnjëherë kaq afër atë dhe Luizi Ejllin.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Gjithashtu Nita i tha aktores se ‘u paska realizuar dëshirën’ për të qenë në nominim bashkë me Kiarën.

Ndërkohë Olta ia kthen: “Dita që do bashkëpunoj me Luiz Ejllin nuk ka për të ardhur kurrë”.

Me sa duket Olta ka qëllim që të godasë Luiz Ejllin te pika e rij e dobët, Kiarën. Të gjithë këtë po e bën pasi këngëtari i njohur nxori në nominim dy herë radhazi Armaldo Kllogjerin, duke ia arritur qëllimit që ta nxjerrë nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Duke qenë se Maestro ka qenë mjaft i afërt me Oltën, kjo e fundit do të marrë ‘hak’ ndaj Luizit duke i larguar Kiarën nga shtëpia e BB VIP.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore