Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të vrasin”, moderatorja seksi “thumbon” kolegët (FOTO)

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

Ajo është një nga moderatoret e sportit më seksi në Kosovë dhe jo vetëm. Është fjala për Qeqa Krelanin, e cila njihet gjithashtu edhe për tipin e saj të drejtpërdrejtë kur është fjala për karrierën e saj.

Një ditë më parë, Krelani ka bërë një postim ku ka thumbuar kolegët për sa i përket karrierës. Ajo ka bërë një postim në “Instagram” ku shkruan: “Në këtë profesion po u bëre dele të hajnë, po u bëre ujk të vranë. Ti nuk je as dele as ujk. Je vetja dhe mos ndrysho për asgjë. Urime Dita e Gazetarëve Sportiv. Faleminderit për gazetarët e parë që shërbyen si inspirim për të gjithë ne”.

Këtë postim, moderatorja seksi  e ka bërë në Ditën Botërore të Gazetarëve të Sportit.

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

“Po u bëre dele të hanë, ndërsa si ujk të

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore