Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Po të isha pornostare..."/ Melisa e “Përputhen” habit me deklaratën e saj

"Po të isha pornostare..."/ Melisa e “Përputhen”

Melisa, tashmë e njohur për shkak se është pjesë e emisionit më të ndjekur shqiptar “Për’Puthen”, ka habitur mbarë opinionin publik me deklaratën e saj.

Vajza që studion për mjekësi dhe që ka pasion baletin në një video live që ka bërë në llogarinë e saj të “Instagram” ka thënë se nëse do të ishte pornostare do të ishte shumë e pasur.

Më konkretisht, kjo e fundit tha se:“Po të isha pornostare do isha super e pasur”

"Po të isha pornostare..."/ Melisa e “Përputhen”

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore