Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po, të dua”/ Aktori i njohur i propozon modeles 33 vite më të vogël (FOTO)

“Po, të dua”/ Aktori i njohur i propozon modeles 33 vite

Dy personazhet e njohur, Wayne Lineker dhe Chloe Ferry, kanë zbuluar së fundmi se janë fejuar. Aktori 58-vjeçar i ka propozuar me një unazë diamanti modeles seksi, e cila ka thënë “Po”.

Ylli 25-vjeçar i “Geordine Shore” ka pozuar krah partnerin të saj dhe nuk ka ngurruar që të tregojë unazën që mori dhuratë.

“Ajo tha Po! Të dua Chloe Ferry”, shkruante aktori krahas fotove ku shfaqej me modelen, ndërsa kjo e fundit komentonte: “Po, të dua”.

“Po, të dua”/ Aktori i njohur i propozon modeles 33 vite

Por duket se ka shumë njerëz që dyshojnë te kjo dashuri, pasi shprehen se nuk është e vërtetë. Sipas tyre është gjithçka një shaka.

“Daily Mail” shkruan se ata të dy kanë krijuar një shoqëri mjaft të mirë gjatë xhirimeve të serisë më të fundit të “Celebs Go Dating”.

Kujtojmë se 58-vjeçari është baba i katër fëmijëve dhe është divorcuar dy herë deri tani.

“Po, të dua”/ Aktori i njohur i propozon modeles 33 vite

“Po, të dua”/ Aktori i njohur i propozon modeles 33 vite

“Po, të dua”/ Aktori i njohur i propozon modeles 33 vite

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore