Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po ta përdorte zgjuarsinë do ishte në Amerikë”/ Kejvina nuk ndal së foluri për Luizin: Nuk është aq inteligjent...

“Po ta përdorte zgjuarsinë do ishte në Amerikë”/

Duket se shumica prej banorëve të “Big Brother VIP2” kanë nisur që të ‘godasin’ Luiz Ejllin dhe shkak është bërë sjellja e tij.

Gjatë një bisede, Dea Mishel është shprehur se këngëtari nuk është aq inteligjent sa mendon, dhe këtë tha ajo ‘ai e di shumë mirë.

Madje këtë mendim ka edhe Kejvina Kthella, e cila u shpreh:

“Po, por atij nuk i intereson fare se çfarë mendon tjetri e tjetri. Ai e ka zgjuarsinë për budalliqe, se po ta përdorte zgjuarsinë tamam ishte në Amerikë sot”.

Nga ana tjetër Bjordi Mezini shtoi se “ai është i keqi i vetes”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore