Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Po ta lë ty...", Nora Istrefi na prezanton me 'Amanetin' e saj!

 

Nora Istrefi njihet për pamjen e saj gjithmonë shumë seksi. Jo pak herë na befason me ‘look-un’ e saj si në këngë, ashtu edhe në daljet televizive që për hir të së vërtetës nuk i ka të shumta.

Para disa ditësh Nora ka lajmëruar një projekt të ri muzikor me anë të një Instastory, ku gjithashtu na zbuloi pak nga ajo çfarë ka përgatitur për ne. E duket se kënga e re do të publikohet së shpejti, pasi vetëm pak më parë Nora ka publikuar në instagram pak nga videoklipi i këngës, e cila do të titullohet “Amanet” dhe këngëtarja na ka zbuluar pak prej saj.

 Po ta lo ty zemrën tem, po ta dho me dorën tem.. 

 

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Projekti më i fundit muzikor i bukuroshes ishte ai në bashkëpunim me artistin e ri në tregun tonë muzikor, Geskon. Vetëm një muaj më parë, këngëtarja publikoi ‘Me ty’, një këngë e cila u shoqërua me videoklip dhe mund të themi me plot gojë se nuk na zhgënjeu me pamjen e saj tejet sensuale ashtu si jemi mësuar tanimë ta shohim gjithmonë të kuruar.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore