Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Po synon karrierën ndërkombëtare? Ronela Hajati na tregon pak nga kënga që pritet të publikojë në gjuhën italiane!

Pas përfundimit të eksperiencës së saj në Eurovision, Ronela ka paralajmëruar se tanimë ka ardhur koha t’ja nisë me projektet e saj të reja muzikore dhe siç u shpreh ‘nuk ka kohë për pushim’.

Kënga e parë që do të lansojë për këtë verë është gati dhe para disa ditësh bukuroshja na tregoi se do të jetë në gjuhën italiane, një super surprizë kjo nga artistja. Vetëm pak më parë, Ronela ka ndarë me ne një pjesë nga videoklipi dhe nga projekti i saj që pritet të publikojë në 1 korrik dhe do të quhet 'Caramel'.

Epo, mesa duket bukuroshja po synon karrierën ndërkombëtare!

Po synon karrierën ndërkombëtare? Ronela Hajati na tregon pak nga

Para pak ditësh, bukuroshja publikoi bashkëpunimin e saj me MatoLale. Kënga erdhi e shoqëruar me videoklip dhe quhet ‘Papi Chulo’. Deri më tani, projekti i tyre ka mbi 1 milion klikime dhe është një sukses i pritshëm nga dy artistë si Ronela dhe Mato.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore