Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po supozojmë sikur do ikim sot”/ Banorët diskutojnë zarfin e zi: Po mendojmë skenën...

“Po supozojmë sikur do ikim sot”/ Banorët diskutojnë

Ditën e sotme në shtëpinë e “Big Brother VIP2” ka hyrë një zarf i zi dhe banorët kanë nisur diskutimet se për çfarë bën fjalë.

Olta dhe Xhonatani duket se e kanë marrë me të qeshur, pasi mendojnë se është për ata të dy. Gjatë një bisede me Kristin, aktorja e njohur thotë: “Po supozojmë sikur do ikim sot”.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

“Sikur zarfi i zi është për ne të dy. Po mendojmë skenën se si do dalim nga shtëpia, prandaj po qeshim”, tha Olta.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore