Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

"Po rri o vlla na le rehat"/ Kiara-Luizit: S'do jemi direkt bashkë sapo...

"Po rri o vlla na le rehat"/ Kiara-Luizit: S'do jemi direkt

Pasi u eliminuan nga “Sfida e rezistencës”, Kiara Tito dhe Luiz Ejlli kanë biseduar me njëri-tjetrin te dhoma e gjumit.

Këngëtari duke qeshur i tha se njeh 90 për qind të Tiranës, të lokaleve dhe restoranteve më me emër dhe të famshëm, e kudo që ajo të shkojë do i thonë “erdhi Kiara”.

Kjo e fundit i thotë se kjo gjë nuk është normale dhe se nuk ka frikë që t’i thotë se po del dhe me kë është. Pastaj moderatorja i tha se pasi të dalin, nuk do jenë direkt bashkë në një shtëpi.

Pjesë nga biseda:

Luizi: E vetmja gjë që ti nuk di për mua është se unë njoh 90 për qind të Tiranës, lokaleve, restoranteve më me emër dhe të famshëm

Kiara: Edhe?

Luizi: Kudo që të shkosh ma nisin vetë me mesazh, me foto madje ‘Luiz të erdhi gruaja’

Kiara: Mos më thuaj grua

Luizi: ‘Erdhi Kiara, do vish edhe ti më vonë’. Nuk kam nevojë me të pyetur ku je

Kiara: E pse duhet ta bësh këtë ti?

Luizi: Unë me e ba?

Kiara: Se nuk është normale

Luizi: Unë me bë? Jo, ma bëjnë ata mua

Kiara: Nuk është normale kjo gjë

Luizi: Do u them unë atyre kudo që shkosh ‘nuk është normale që ma tregoni, po ma nisni edhe një plan tjetër, se nuk i pashë ata dy tjerët kush ishin’

Kiara: Pse e tillë jam unë, që kam frikë të them ku dal e më kë jam

Luizi: Nuk bëhet fjalë. Po unë nuk të them

Kiara: Si nuk thua?

Luizi: Unë nuk pyes

Kiara: Si nuk pyet?

Luizi: Ore nuk pyes

Kiara: Nuk ka asgjë të keqe të pyesësh ‘ça bën, me kë je?’. Unë ta them realisht, nuk është se kam frikë të dal

Luizi: Problemi është se unë nuk kam qejf me pyet, kam qejf ti me më thënë pa të pyetur.

Kiara: Po të shkruaj se po dal

Luizi: Ku do më shkruash? Prej ku po del? A po del prej shtëpie?

Kiara: Po jam në shtëpinë time njëherë unë, nuk do jemi direkt bashkë

Luizi: Kush tha moj?

Kiara: Po rri o vlla të bëjmë pak pushim, na le rehat, hej Zot

Luizi: Do kemi hapësirën tonë?

Kiara: Po normal, në fillim do kemi sa dal nga shtëpia

Luizi: Nja 8 muaj do rrimë kështu

Kiara: 8 muaj, 1 vit, varet

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore