Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po përdor 3 fëmijët e tu, rrejte!”/ Luizi debaton ashpër me Diolën: Mos derdh lot…(VIDEO)

“Po përdor 3 fëmijët e tu, rrejte!”/ Luizi debaton

Rrëfimi i Nitës për betejën e saj më kancerin e gjirit ka sjellë shumë polemika në shtëpi, teksa një nga reagimet më të forta ishte dhe ai i Luizit.

Teksa kanë qenë të ulur në dhomën e ndenjes Luizi i ka karkuar falje Nitës për shqetësimet të cilat i ka sjellë gjatë kohës që nuk ishte i informuar mbi shëndetin e saj.

Ndërkohë që nuk ka lënë pa kërcënuar dhe Diolën, duke i thënë që do e shaktërroj sepse kishte përdorur për viktimizim fëmijët e saj.

Diola: Gjëja më e vogël ke qenë ti për të menduar, kur kemi ardhur nga jashtë.

Luizi: Mbaje pra, qëndroji fjalës, dhe mos më derdh lot këtu kot. Përdor fëmijët tuj, 3 fëmijët e tu, për ça? A është rren?

Diola: Sepse nuk më takonte mua të flisja për sëmundjen e Nitës.

Luizi: Rrejte, rrejte pra! Je duke thënë, rrejta për mos me nxjerrë këtë!

Diola: Fokusi im ka qenë diku tjetër.

Luizi: Po pra, rrejte për mos me nxjerrë Nitën.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore