Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po nuk të pëlqeva ça ndodh me mua”?/ Tani nuk bie pre e provokimeve të Oltës

“Po nuk të pëlqeva ça ndodh me mua”?/ Tani nuk bie

Olta Gixhari ka nisur menjëherë me ngacmimet e saj ndaj banorit të ri në Big Brother VIP2”, Tan Brahimit.

Ky i fundit dhe Luiz Ejlli njihen që jashtë, pasi të dy janë nga Shkodra, e përveç kësaj ata kanë edhe shokë të përbashkët, fakt ky që e pohoi vetë ai në shtëpi.

Aktorja e njohur e pyeti atë nëse do qëndrojë me ndonjërin nga banorë, apo nëse ka dëshirë të rrijë vetëm me këngëtarin.

Tani tha se ai do shoqërohet me të gjithë, pavarësisht se Luizi nuk shkon mirë me disa prej banorëve.

I pyetur nga Olta se cili prej banorëve i pëlqen më shumë, Tani veçoi Maestron.

“A lejohet të them se kush më pëlqen? Po nuk të pëlqeva ça ndodh me mua?”, pyet me shaka Tani.

Ky i fundit shtoi se nuk e ka menduar se sa do të qëndrojë në shtëpi, por shtoi se “do rrijë derisa të dalë”.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore