Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po nëse të pëlqen një vajzë tjetër?"/ Bjordi ngacmon Luizin për Kiarën, këngëtari: Ajo do më ndihmojë...

“Po nëse të pëlqen një vajzë tjetër?"/

Mëngjesin e sotëm Bjordi Mezini dhe Luiz Ejlli kanë biseduar gjatë me njëri-tjetrin, ku nuk mungoi as çështja e Kiara Titos.

Regjisori ka ngacmuar këngëtarin se çfarë do të bënte ai sikur në shtëpi të hynte një vajzë që do e pëlqente atë, a do hiqte ai dorë nga Kiara?

Pjesë nga biseda:

Bjordi: Sikur te futet një konkurrente e re ti e pëlqen edhe ajo ty, a je i hapurti?

Luizi: Ajo do më ndihmojë shumë, se do e bëj Kiarën për vete!

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore