Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po luan me shpirtrat dhe mendjet e tyre”/ Luizi-Oltës: Do vuash me shpirt

“Po luan me shpirtrat dhe mendjet e tyre”/ Luizi-Oltës: Do

Pasi Kiara Tito shpërtheu në lot në dhomën e gjumit, Luiz Ejlli i tha Olta Gixharit, se ajo po luan me shpirtrat dhe mendjen e të gjithë banorëve.

Këngëtari i njohur i tha asaj se do të mbajë përgjegjësi për gjithçka, sepse po luan në mënyrë të pisët me banorët.

“Hallall ta bëftë Zoti, kur gjen viktima që i nxit dhe i tall, siç ja bërë Zhaklinës, Gentit… tani po e bën me Kiarën. Po prit, mua këtu do të më kesh. Unë do fik dritat e kësaj shtëpie”, shprehet Luiz Ejlli.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore