Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po ku të shtyu mi Olta???”/ Arbana dhe Zhaku kritikojnë Oltën: Nëse do të vazhdosh të manipulosh e gënjesh, bëje…

“Po ku të shtyu mi Olta???”/ Arbana dhe Zhaku kritikojnë

Analistja e Big Brother VIP, Zhaku, ka kritikuar Oltën dhe Efin për mënyrën se si janë sjellë me njëra-tjetrën.

Zhaku i tha Efit se e kupton sjelljen e saj me nerva por nuk është dakord me faktin që ajo thotë se nuk ndryshon dot.

Po ashtu Zhaku iu kthye Oltës për faktin se ajo e akuzoi se donte ta shtynte kur po merrte makeup-in në tualet.

“Ti thua se Efi donte të të shtynte, por në asnjë moment nuk të ka shtyrë. Ti nëse do të vazhdosh, të manipulosh, gënjesh e inskenosh situata, bëje…” tha Zhaku.

“Po ku të shtyu mi Olta,” këtij mendimi iu bashkua dhe Arbana e cila gjithashtu i bëri thirrje banorëve të mos përdorin “unë di gjëra nga ty jashtë” për lojën.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore