Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën të papriturën 24-vjeçares “hot” (FOTO)

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Një modele e “Playboy” e cila po kërkonte dashurinë e saj në “Bumble” ka treguar se ky aplikacion i ka hequr fotot nga profili pasi është “shumë e bukur”.

24-vjeçarja Tahlia Paris, nga Los Angeles, u bë pjesë e këtij aplikacioni me shpresën që të gjente dashurinë. Ajo krijoi një profil “PG”, që e bënte atë të dukej si një “vajzë mesatare”.

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Tahlia postonte poza ku shfaqet e qeshur dhe duke shëtitur në plazh. Por në vend të kërkesave për takim, e reja mori një njoftim nga drejtuesit e “Bumble” se i kishte fshirë disa nga imazhet në profilin e saj.

Paris, e cila ka 890 mijë ndjekës në “Instagram” dhe është e famshme në profilin “OnlyFans”, pretendon se fotot i janë fshirë nga aplikacioni pasi është shumë “hot dhe e bukur” për këtë “Bumble”.

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Po kërkonte dashurinë e jetës, aplikacioni i takimeve i bën

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore