Quantcast
Lidhje të rëndësishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po kërkon debat me...”/ Çfarë mendojnë banorët për Diolën: Ti jap unë rëndësi në Prime asaj?

“Po kërkon debat me...”/ Çfarë mendojnë

Armaldo Kllogjeri mendon se Diola Dosti kapet kot me disa banorë për të fituar vëmendjen e munguar.

Ai i tha Kristit, se ajo përpiqet të debatojë me lojtarët e fortë, për t’u vënë në qendër të vëmendjes në “Prime”.

Nga ana tjetër, Kristi i tha Maestros se pak më parë Diola po tentonte të debatonte kot me të.

Armaldo i tha Kristit se ajo ka një strategji në shtëpinë e “Big Brother VIP2” dhe se strategjia e saj është që të pikasë konkurrentët e fortë, të debatojë me to, në mënyrë që të marri vëmendje gjatë spektaklit.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore