Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Po budalla burrë është”/ Banorët komentojnë vendosmërinë e Ilirit për lojën e kutisë: Se kur t’i ngrihet... (VIDEO)

“Po budalla burrë është”/ Banorët

BB VIP – Prova e radhës për banorët e “Big Brother VIP” ishte që të rrinin brenda kutive dhe të ecnin duke u zvarritur dhe të mos mbështeteshin nëpër mure, vetëm te njëri-tjetri.

Disa prej tyre nuk i rezistuan shumë kësaj loje, pasi nuk qëndronin dot të ulur në tokë dhe të mbyllur në kuti. Po gjithashtu kishte nga ata që kishin vendosur që të rrinin deri në fund dhe të fitonin, mes tyre ishte dhe Arjola me Ilirin.

Teksa Arjola ndodhej në dhomë të gjumit poshtë kutisë, pranë saj ishin Monika, Xheisara dhe Egzona. Në një moment vjen Dj Dagz i cili po fliste për Ilirin.

“Po budalla burrë është”/ Banorët

Biseda mes banorëve:

Dagz: P*rdh, p*irdh thuaj Ilirit se deri në prime nesër rri

Arjola: Kur t’i ngrihet urina, e sheh sa rri aty

Monika: Se aty ka detin dhe ia fut detit, po këtu kujt do t’ia fus?

Arjola: Aty do t’ia fus vetes, do ta lëshojë në tokë, do rrijë në sh*rrën e vet

Xheisara: O Zot, sa budalle

Monika: Po budalla burrë është moj

Xheisara: Unë thasë budalle për Arjolën moj. Se kjo çfarë paramendimesh ka

Monika: Po burrat nuk e durojnë dot urinën si femrat, femrat e durojnë shumë e më shumë

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore